Jak nosić duże naszyjniki ?

Naszyjniki damskie są nieodłącznym elementem wieczornych stylizacji. Kochają je zarówno młodsze jak i starsze kobiety, które chcą podkreślić nimi zgrabną szyję. Ostatnio w modzie są duże naszyjniki. Zakładane są one nie tylko do wieczornych stylizacji, ale także tych codziennych. My podpowiadamy jak nosić duże naszyjniki, by nie popełnić niepotrzebnej gafy modowej.
Obecnie kobiecy naszyjnik ma podkreślić nie tylko piękną szyję. Ma być duży i krzykliwy, aby wyróżniał się z tłumu i podkreślał osobowość właścicielki i jej niebagatelny styl. Początkowo zakładane  były wyłącznie na ważną okazję, do wieczorowych stylizacji.

Jak nosić wieczorowe naszyjniki ?

Wieczorowe sukienki wymagają odpowiedniej oprawy. Pasują do nich wszelkie dodatki, które skupiają uwagę na kobiecych „tajemniczych” miejscach. Pozostawiają nutę niepewności, co kryje się wierzchnim odzieniem. Podkreślają sexapeal i urodę ich właścicielki. Jeżeli więc decydujemy się na suknię z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem idealnym dodatkiem będzie delikatny wisiorek w zagłębieniu piersi. Do sukni gorsetowych idealnie pasują nieco większe kolie, które niejako zasłaniają i odrywają wzrok od odkrytych ramion. Można więc z powodzeniem wybrać duże i bardziej strojne naszyjniki.

Jak nosić naszyjniki na co dzień ?

Wybierając duże naszyjniki na co dzień, warto kierować się kilkoma ważnymi zasadami, które pozwolą nam uchronić się przed modową gafą:

Decydując się na duży naszyjnik warto zawczasu przemyśleć stylizację, szczególnie jeżeli planujemy założyć go na „ ważne wyjście”. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie chcemy podkreślać szyi, a nadal chcemy wyglądać elegancko i szykownie wybierzmy inne dodatki, np. bransoletki z kamieniami lub długie kolczyki.

Autor: Caviallo